آن چه باید در مورد گیفت کارت بدانید

با توجه به ازدیاد تعداد سایت‌های فروشنده گیفت کارت و مباحث رقابتی، شاهد حرف و حدیث‌ها و شعارهای تبلیغاتی متفاوتی از فروشندگان فعال در این زمینه هستیم.
هدف ما در اینجا مانند سایر دوستان، تخریب همکار یا ایجاد استرس در خریداران عزیز نمی‌باشد، صرفاً شفاف‌سازی و ایجاد آگاهی لازم در خصوص واقعیت‌های این مسئله است تا از بی اطلاعی شما عزیزان به هر نحوی سوء استفاده نشود، در این حالت خود شما می‌توانید به سادگی گیفت کارت متناسب با نیاز خود را با قیمت مناسب و از فروشنده معتمد تهیه فرمایید.
چی بخرم؟

علت اختلاف قیمت گیفت کارت‌های یکسان در سایت‌های مختلف چیست؟

گیفت کارت‌های هر فروشنده بسته به نحوه‌ی خرید و میزان خرید او متفاوت است که یکی از دلایل عمده اختلاف قیمت فروش گیفت کارت است و علت دیگر به منش و وجدان کاری فروشنده برمی‌گردد.
گیفت کارت قانونی یا غیر قانونی

آیا گیفت کارت‌های گران قیمت قانونی هستند و گیفت کارت‌های ارزان غیر قانونی‌اند؟

بدعت اینکه گیفت کارت‌های گران قانونی هستند را فقط فروشندگانی که قصد دارند کالای خود را با مبلغ بالاتری عرضه نمایند را مطرح می‌کنند و به فروشندگانی که همان کالا را با قیمت پایین‌تری ارائه می‌دهند تهمت دزدی می‌زنند و این ادعا را مطرح می‌کنند که آن‌ها این گیفت کارت‌ها را با کارت‌های اعتباری دزدی تهیه می‌کنند.
پول به جیب زدن
بدین گونه اختلاف قیمت خود را توجیه می‌کنند و از سوی دیگر با ایجاد استرس در خریداران در خصوص بلاک شدن اکانت‌ها در صورت استفاده از اکانت‌های ارزان قیمت، آن‌ها را به تهیه محصول از خودشان تشویق می‌کنند!
اما مسئله‌ای که بدیهی است این است که فرضیه‌ی تهیه‌ی گیفت کارت به واسطه کارت‌های اعتباری سرقتی فرضیه‌ای رد شده است و تنها ذهن یک انسان ناآگاه آن را باور می‌کند، می‌پرسید چرا؟ پس ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.
گوگل و اپل گیفت نمی‌فروشند
آیا فروش گیفت کارت توسط دو شرکت گوگل و اپل توسط وب‌سایت آن‌ها به صورت انبوه انجام می‌شود؟
گیفت کارت‌های گوگل پلی و آیتونز به صورت آنلاین و مجازی توسط دو شرکت گوگل و اپل ارائه نمی‌شوند تا امکان تهیه‌ی این کارت‌ها به صورت غیر قانونی وجود داشته باشد و تنها راهکار تهیه‌ی گیفت کارت در حجم بالا، تهیه‌ی آن به صورت فیزیکی است.
سیستم بانکی متفاوت
علت دیگری که این فرضیه‌ی پیش پا افتاده را رد می‌کند تفاوت در سیستم بانکی بین‌المللی با سیستم بانکی داخلی است.
در سیستم بانکی بین‌المللی شما تنها با داشتن شماره کارت اعتباری، CCV2 و تاریخ انقضا و کلمه‌ی عبور، مانند سیستم بانکی داخل کشور قادر به خرید نخواهید بود.
در سیستم خرید بین‌المللی احراز هویت خریدار با ارسال اطلاعات معتبر نظیر کپی پاسورت، گواهینامه بین‌المللی، تأییدیه‌ی آدرس و مواردی از این قبیل مورد نیاز است و به همین منظور معمولاً خرید شما پس از گذشت حداقل 4 الی 5 ساعت تأیید می‌شود .
گیفت کارت قانونی یا غیر قانونی

آیا خرید گیفت کارت با هر قیمتی حتی مبلغی کمتر از حد منطقی مشکلی ندارد؟

کاهش قیمت گیفت کارت در تعداد بالا امری کاملا طبیعی و منطقی است و خرید گیفت کارت با هر قیمتی برای اکانت شما مشکلی در بر نخواهد داشت، حتی به شما کاربران عزیز توصیه می‌شود اگر فروشنده، دوست یا همکار دیگری را سراغ دارید که تعدادی گیفت کارت با قیمتی بسیار کمتر از حد تصور را ارائه می‌کند آن‌ها را خریداری نمایید اما نکات زیر را در نظر بگیرید.
1- در حالت تحویل فیزیکی، محل درج کد گیفت کارت مخدوش نشده باشد.
گیفت گیفت
کلیه‌ی محصولات گیفت گیفت به صورت فیزیکی تهیه می‌شوند
2- در حالت تحویل مجازی، اسکن گیفت کارت که بارکد مندرج بر روی آن با پین کد ثبت شده بر روی آن یکسان است، تهیه شود.
گیفت گیفت
جهت اطمینان خاطر از بابت این موضوع ما همواره به هنگام خرید اسکن کارت به همراه بارکد را نیز به کاربر ارائه می‌دهیم تا به صورت سریع بتوانید از کارت خود استفاده نمایید. برای صحت بررسی این مسئله، توصیه می‌شود در هنگام Redeem کردن کد، حالت اسکن با دوربین را انتخاب نمایید و با اسکن بارکد، پین کد را بر روی دستگاه دریافت نمایید.
هشدار
هشدار!
گیفت کارت‌هایی که با قیمت بیش از حد ارزان ارائه می‌شوند معمولاً گیفت کارت‌های مخدوش شده در سایت‌های حراجی می‌باشند که با واسطه تهیه می‌شوند و معمولاً در بین آن‌ها کدهای استفاده شده نیز گنجانده می‌شود. در نظر داشته باشید که در این حالت تمام تخفیفات ویژه که به شما داده شده است جبران خواهد شد!
به هنگام تهیه‌ی گیفت کارت به ریجن آن دقت نمایید چرا که بهترین ریجن قابل استفاده برای کابران ایرانی گیفت‌های US می‌باشند، که یکی از عوامل مؤثر در قیمت گیفت کارت نیز این مسئله می‌باشد.
نکات ضروری و بدعت‌های درست و غلط در خصوص تهیه‌ی گیفت کارت را خدمت شما اعلام نمودیم، تصمیم‌گیری در خصوص نحوه‌ی خرید و محل تهیه‌ی نیازمندیتان به خود شما باز می‌گردد.
سعی ما همواره بر این است که مرجعی کامل و جامع در خصوص تهیه و عرضه‌ی گیفت کارت مورد نیاز شما با قیمت مناسب باشیم، به همین منظور سیستم‌های فروشی همچون تخفیف ویژه کاربران وفادار (کاربرانی که میزان خرید ماهانه‌ی آنها زیاد است) و سیستم فروش عمده‌ی گیفت کارت با قیمت ویژه‌ی همکار به زودی راه اندازی خواهد شد تا خدمات‌رسانی به شما عزیزان بهبود یابد.

امید است فروشنده‌ی منتخب شما باشیم.