آنچه قبل از خرید جم باید بدانید!

کاربران گرامی نیاز است پیش از خرید جم به موارد زیر دقت داشته باشید تا خریدی آسان، سریع و مطمئن را تجربه کرده و جم شما نیز در کمترین زمان ممکن به حساب شما واریز گردد:

  1. دقت داشته باشید که ایمیل و یا اپل آی‌دی و رمز عبور و نام دهکده خود را بطور دقیق وارد نمایید؛ در غیر این باید برای پیگیری مجدد و دریافت اطلاعات تصحیح شده خود منتظر تماس همکاران ما باشید که این امر باعث به تعویق افتادن و اعمال شارژ شما خواهد شد.

  2. دقت داشته باشید که حتما بازی را به ایمیل و یا اپل آی‌دی خود سینک(متصل) نموده باشید. در غیر این صورت همکاران ما برای اعمال شارژ شما به مشکل خواهند خورد و رفع مشکل نیز نیازمند صرف زمان بوده و این باعث به تعویق افتادن و اعمال شارژ شما خواهد شد. پس نیاز است تا قبل از خرید از صحت اطلاعات خود اطمینان حاصل نمایید.

  3. روزهایی که سرور بازی کلش آو کلنز آپدیت می شود، اعمال شارژ کاربران عزیز با تاخیر انجام خواهد شد و به محض بروز رسانی سرور بازی از جانب شرکت سازنده بازی، شارژ کاربران در کمترین زمان ممکن توسط همکاران ما انجام خواهد شد.

  4. توصیه می‌شود برای مدتی اطلاعات مربوط به خرید اینترنتی خود را برای پیگیری‌های بعدی نزد خود نگهداری کنید.

  5. برای پیگیری‌های همکاران ما و جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی، شماره تلفن همراه در دسترس خود را بطور دقیق وارد نمایید. در صورت وارد کردن شماره همراه نا معتبر، شارژ شما با مشکل مواجه شده و به تعویق خواهد افتاد.

  6. برای اعمال شارژ نیاز است تا برای مدتی وارد بازی نشوید تا امکان اعمال شارژ شما برای همکاران ما وجود داشته باشد؛ اگر در حین بازی با پیغام Connection Lost و Another device is Connecting to this Village مواجه شدید، این نشان دهنده این است که همکاران ما در حال اعمال خرید شما هستند و نیاز است تا برای مدت کوتاهی از بازی خارج شوید.

  7. کاربران گرامی برای حفظ امنیت ایمیل خود و اطمینان بیشتر می‌توانند رمز عبور خود را پس از هر خرید تغییر دهند اما برای خریدهای بعدی نیاز است تا رمز عبور جدید را برای اعمال شارژ ارسال نمایند.