آموزش بازگردانی دهکده گم شده

شاید برای شما نیز  پیش آمده باشد که برای مدت‌ها بازی کلش خود را ادامه داده‌اید و ماه‌های زیادی با هدف گذاری و اتخاذ سیاست‌ها و استراتژی‌های خاص، اهداف خود را پیش برده اید اما ناگهان بازی خود را بدلایل مختلف مانند گم شدن گوشی از دست داده اید. حالا شاید فکر کنید که مجبورید دوباره از خانه اول شروع کنید اما اصلا جای نگرانی نیست؛ با چند اقدام ساده می‌توانید دهکده خود را مجددا بدست آورید:

 1. ابتدا بازی کلش را اجرا کرده و به ایمیل خود متصل شوید؛ دقت داشته باشید که در این مرحله بازی شما مجددا از صفر شروع خواهد شد و لول دهکده شما 1 است که اصلا جای نگرانی نیست.
 2. وارد قسمت Settings شوید.
 3. گزینه Help and Support را انتخاب کنید.
 4. آیکون Conversation را از قسمت بالا سمت راست صفحه انتخاب نمایید.
 5. در این مرحله نیاز است تا اطلاعات مربوط به بازی خود را بطور دقیق وارد نمایید:

  Name of the old village: نام دهکده خود را وارد نمایید.
  Name of the clan your lost village is part of: نام کلنی که در آن عضو بودید را وارد نمایید.
  Town Hall level of the lost village: لول(سطح) تاون هال خود را وارد نمایید.
  Date and time of your last playing session on the lost village: تاریخ آخرین باری که بازی را اجرا کرده‌اید را وارد نمایید.

 6. پس از طی کردن مراحل فوق و وارد کردن دقیق اطلاعات خود باید منتظر باشید تا درخواست شما توسط تیم پشتیبانی SuperCell (شرکت سازنده کلش آو کلنز) مورد بررسی قرار گرفته و دهکده شما بازیابی شود. لازم بذکر است که بدلیل حجم زیاد درخواست‌ها از سرتاسر دنیا، شاید پاسخ‌دهی به درخواست شما مدتی طول بکشد اما در نهایت بازیابی دهکده گم شده ارزش این صبوری را خواهد داشت.