نحوه خرید از فروشگاه

با توجه به بروز رسانی جدید نرم افزار فروشگاه گیفت گیفت که حتما تا الان خبر آن را در بخش وبلاگ سایت هم مشاهده کرده اید، کار برای خرید محصولات بسیار ساده تر شده و البته خرید شما هم در محیطی زیبا با کاربری های بیشتر انجام پذیر است. بروز رسانی نرم افزار فروشگاه بهانه ای شد تا علاوه بر معرفی نکات و قابلیت های جدید، آموزش مراحل خرید یکی از محصولات فروشگاه را برای شما به نمایش بگذاریم. پس اگر تا کنون از امکانات بیشمار خرید اینترتی فروشگاه استفاده نکرده اید و برای اولین بار قصد استفاده از آنرا را دارید، می توانید هم اکنون برنامه را دانلود کنید و اگر از کاربران همیشگی و قدیمی خانواده بزرگ گیفت گیفت هستید برای بروز رسانی برنامه کافیست آن را مجدد اجرا کنید تا عمل بروزرسانی براحتی و بطور خودکار انجام شود. در ادامه جهت آشنایی بیشتر با خرید از برنامه جدید با آموزش گیفت گیفت همراه باشید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و همچنین آموزش ثبت نام در مارکت گیفت گیفت، ادامه مطلب را کلیک کنید

 آموزش خرید به واسطه مارکت جدید گیفت گیفت

برای آموزش خرید از نرم افزار فروشگاه قصد داریم مراحل خرید یکی از بسته های جم بازی کلش آف کلنز (Clash Of Clans) را با هم دنبال کنیم:

آموزش خرید یکی از محصولات
آموزش خرید یکی از محصولات

6- در صفحه اصلی، از منوهای اصلی برنامه گزینه "جم کلش آف کلنز" را انتخاب کنید تا صفحه ای مانند تصویر بالا باز شود.

 

انتخاب یکی از محصولات به نام جم بازی کلش او کلنز
انتخاب یکی از محصولات به نام جم بازی کلش او کلنز

7- در این صفحه می توانید با انتخاب یکی از بسته های جم مورد نیاز خودتان را انتخاب کنید تا وارد صفحه تکمیل مراحل خرید شوید.

 

مراحل خرید
مراحل خرید

8- در صورت هرگونه سوال راجع به ماهیت بسته های جم موجود در برنامه میتوانید با انتخاب این گزینه، اطلاعات جامعی راجع به آنها بدست آورید.

9- در این بخش از برنامه باید اطلاعات لازم را به تریتیب ذیل وارد کنید:

- نوع سیستم عامل دستگاه را مشخص کنید

- نام دهکده ای که در حال حاضر در آن بازی می کنید و برای پیشرفت هرچه بیشتر آن، قصد خرید یکی از بسته های جم مورد نظرتان را دارید، وارد کنید.

* منظور از نام دهکده همان نامی است که در بازی "کلش آف کلنز" بازی میکنید و دوستانتان شما را نیز با همان نام می شناسند.

- ایمیل متصل به بازی را در این قسمت وارد کنید.

* آدرس ایمیل یا جی میلی (Gmail) که در بازی ثبت کرده اید را در این قسمت نیز وارد کنید.

- مبلغی که باید برای بسته ی جم مورد نظر خود پرداخت کنید نیز در این جا قابل مشاهده است.

- تعداد بسته ی انتخابی خود را نیز می توانید با انتخاب یکی از اعداد موجود در این منوی کشویی تعیین کنید.

10-  در صورتیکه توضیح خاصی در رابطه با خریدتان وجود دارد، می توانید در کادر توضیحات تایپ کنید تا واحد پشتیبانی گیفت گیفت پس از مطالعه آنرا بررسی کنند.

 

تکمیل مراحل خرید
تکمیل مراحل خرید

11- درصورتیکه در حساب کیف پول خود موجودی لازم برای خریدات را دارید می توانید در این قسمت تیک گزینه "پرداخت با کیف پول" را انتخاب کنید. در غیر اینصورت می توانید با انتخاب یکی از دو درگاه بانکی موجود در برنامه، پرداخت خود را از طریق این درگاه ها انجام دهید.

12- گزینه پرداخت را جهت ورود به درگاه بانکی پرداخت، انتخاب کنید.

.:: با شارژ کیف پول خود در گیفت گیفت, در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید ::.

  آموزش خرید به واسطه وبسایت گیفت گیفت

بعد از آموزش نحوه ی خرید بواسطه مارکت جدید گیفت گیفت با توجه به نغییراتی که در برخی محصولات و نحوه ی خرید آنها و از همه مهمتر قرار گرفتن محصولات جدید بوجود آمد، لازم دانستیم آموزش خرید محصولات را از طریق سایت نیز در اختیار شما گیفت گیفتی های عزیز قرار دهیم. این آموزش همچنین می تواند به خیل عظیمی از کاربران  جدید که به تازگی به خانواده گیفت گیفت پیوسته اند هم در امر استفاده از خدمات سایت، کمک شایانی بکند.

. روش اول بدین صورت است که کد مربوط به گیفت کارت مورد نیاز شما برای اعمال شارژ جم بازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می‌توانید حساب گوگل پلی و یا اپل آی‌دی خود را شارژ کرده و بدین وسیله جم خود را خریداری نمایید. لازم به ذکر است که در این روش، اطلاعات شما مانند ایمیل ست شده برروی بازی و کلمه عبور و نام دهکده لازم نمی‌باشد ولی در صورت بروز هر مشکلی طی انجام عملیات شارژ باید با پشتیبان مربوط به گوگل و یا آیتیونز تماس حاصل نمایید.

. در این روش نیاز است تا اطلاعات مربوط به حساب بازی خود شامل نام دهکده، ایمیل ست شده برروی بازی و کلمه عبور مربوط به آن ایمیل را ارسال نمایید تا پرسنل ما وارد بازی شده و خرید شما را اعمال نمایند. برای خرید پس از وارد شدن به سایت باید بر روی قسمت جم بازی Clash of Clans کلیک نمایید.

محصول مورد نظر را انتخاب کنید
محصول مورد نظر را انتخاب کنید

حال بسته مد نظر خود را انتخاب و مانند تصویر زیر بر روی گزینه خرید کلیک نمایید. در اینجا برای نمونه ما بسته 1200 تایی را انتخاب نموده ایم.

محصول مورد نظر رو انتخاب کنید
محصول مورد نظر رو انتخاب کنید

پس از باز شدن صفحه زیر می‌توانید جزئیات خرید خود را ملاحظه نموده و فلش (1) تعداد بسته مورد نیاز خود را تعیین نمایید؛ برای مثال اگر خواهان خرید 3 بسته جم 1200 تایی هستید عدد 3 را در قسمت (تعداد) وارد نمایید و مبلغ واحد و جمع مبلغ قابل پرداخت را ملاحظه نمایید. سپس برروی گزینه تکمیل خرید کلیک نمایید.

مشخص کردن تعداد کالا و مشاهده مبلغ پرداخت
اطلاعات خرید خود را وارد کنید

در این مرحله اطلاعات خود از جمله نام و نام خانوادگی و ایمیل و ... را با دقت وارد نمایید. همچنین نوع سیستم عامل دستگاهی که با آن بازی می‌کنید را انتخاب نموده و نام دهکده خود را وارد نمایید.
لازم بذکر است که شماره تماس خود را با دقت وارد نمایید تا پرسنل ما در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانند بسرعت با شما تماس بگیرند.

ورود اطلاعات دریافت محصول
تکمیل اطلاعات محصول خریداری شده

پس از هدایت شدن به درگاه بانکی می‌توانید خرید خود را انجام دهید. برای اطمینان از پرداخت مطمئن و محافظت از اطلاعات خود به آدرس درگاه بانکی توجه داشته باشید.
لازم بذکر است که رمز اینترنتی شامل عدد 5 رقمی بوده و شماره شناسایی (CCV) برروی کارت بانکی شما نوشته شده است.

درگاه بانک

پس از پرداخت موفقیت آمیز خود می‌توانید اطلاعات مربوط به خرید خود جهت پیگیری‌های بعدی را ملاحظه و یادداشت نمایید.

 

6

.:: با امید رضایت شما عزیزان از خرید از گیفت گیفت ::.