دریافت جم و گیفت کارت رایگان با سیستم معرفی گیفت گیفت

یکی از امکاناتی که از نسخه های قبلی مارکت گیفت گیفت همواره در آن وجود داشته، امکان معرفی سایر دوستان به برنامه محبوب شماست. این امکان تحت عنوان گزینه ای به نام "دعوت از دوستان" در منوی کشویی سمت راست برنامه وجود دارد. کاربران قدیمی گیفت گیفت کدتهاست که با این سرویس آشنایی دارند. همانطور که می دانید با انتخاب این گزینه و انجام  عملیاتی که جزئیات بیشتر آن را در ادامه خواهیم دید، می توانید در درصدی از مقدار مبلغ خرید افرادی که با معرفی شما از گیفت گیفت خرید کرده اند شریک باشید.

1- آخرین نسخه برنامه گیفت گیفت را از مارکت گوگل پلی دانلود نمایید. (وارد پلی استور شوید و عبارت گیفت گیفت (Gift Gift) را جستجو نمایید تا آخرین نسخه برنامه برای شما نمایان شود و بتوانید برنامه را آپدیت کنید). جزئیات بیشتر برای آپدیت

* با درج نظر و ثبت ستاره، ما را در بین برنامه های خارجی حمایت کنید*

2- از بخش ثبت نام برنامه اقدام به عضویت در برنامه نموده، سپس با حساب کاربری خود وارد شوید. پس از ورود به سیستم در پایین صفحه گزینه «دعوت دوستان» را انتخاب نمایید.

3- در این بخش گزینه درج لینک را انتخاب کرده تا لینک اختصاصی شما ایجاد شود.

4- پس از ایجاد لینک، گزینه اشتراک به شما کمک می کند تا لینک اختصاصی خود را توسط برنامه ارتباط جمعی نظیر محیط های چت شبکه های اجتماعی، برای دوستان ارسال کنید تا در هر جای دنیا که باشند بتوانند بوسیله آن از گیفت گیفت خرید کنند.

کلیه افرادی که به واسطه لینک معرف شما اقدام به خرید از مارکت نمایند زیرمجموعه شما به حساب خواهند آمد و به ازای هر خریدی که انجام می دهند درصدی از مبلغ خرید آن ها به عنوان امتیاز معرفی، به حساب کیف پول حساب کاربری شما منظور خواهد شد و از این طریق شما می توانید با جمع آوری امتیاز کافی بدون نیاز به پرداخت هزینه اقدام به تهیه محصولات گیفت گیفت (جم، گیفت کارت، استیکر لاین، شماره بین المللی وایبر و ...) نمایید و یا در خریدهای خود به اندازه اعتبار کیف پول مشمول تخفیف در محصول مورد نظر شوید.

همچنین می توانید ایمیل دوستان خود را کادر معرفی برنامه در قسمت ایمیل وارد نمایید تا برنامه به صورت خودکار دعوتنامه شما را به فرد مورد نظر ارسال کند.

5- راهکار دیگری که جهت افزایش موجودی کیف پول شما بدون پرداخت وجه  وجود دارد، خرید محصولات گیفت گیفت به واسطه حساب کاربری شما برای دوستان و آشنایان می باشد، به این مفهوم که شما در ازای هر خریدی که به واسطه حساب کاربری خود برای دوستانتان انجام می دهید درصدی از مبلغ خرید آنها به عنوان هدیه کاربر وفادار به کیف پول شما افزوده خواهد شد و با افزایش موجودی کیف پول خود می توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه، محصول مورد نظر را تهیه بفرمایید.