درباره ما

این روزها کمتر کسی است که با اینترنت سر و کار داشته باشد و از داشتن تلفن همراه هوشمند بی بهره باشد. برنامه ها و بازی های بیشماری برای این دستگاه ها عرضه شده که اکثر آن ها را می توان به صورت رایگان تهیه نمود اما گاهی اوقات برای تهیه بازی یا برنامه مورد نظر باید هزینه پرداخت کنید، روش های مختلفی برای پرداخت این هزینه توسط عرضه کنندگان ارائه شده از جمله پرداخت از طریق کارت اعتباری، حساب پی پل، اسکریل، مسترکارت، ویزاکارت و حتی پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین، اتریوم و ... ، اما با توجه به محدودیت هایی که در کشور عزیزمان ایران جهت استفاده از خدمات پرداخت بین المللی وجود دارد امکان پرداخت از این روش ها میسر نبوده و راهکار دیگری به نام گیفت کارت یا همان کارت هدیه فراهم شده است.

گیفت کارت یا کارت هدیه کدهای دیجیتالی با مقدار اعتبار مشخصی هستند که توسط شرکت های بزرگی همچون گوگل، اپل، مایکروسافت، آمازون، سونی، نینتندو و ... عرضه می شوند که با استفاده از این کارت ها می توانید بدون نیاز به داشتن کارت اعتباری به راحتی برنامه یا بازی مورد نظر را خریداری نمایید و حتی پرداخت های درون برنامه ای را نیز انجام دهید.

فروشگاه اینترنتی گیفت گیفت با هدف تسهیل و صرفه جویی در وقت و هزینه هموطنان عزیز جهت دستیابی به گیفت کارت های متنوع برای شرکت های معتبر دنیا، فعالیت خود را به صورت تخصصی در سال 1393 آغاز نمود و همواره با ارائه محتوای مناسب و مرتبط با این حوزه در خدمت هم میهنان گرامی بوده است. همچنین این فروشگاه در سال 1395 از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره دریافت نمود و همواره نسبت به خدماتی که در فروشگاه ارائه شده است متعهد و نیاز مشتریان خود را پاسخگو بوده است.