پرسش و پاسخ‌های متداول روبات کلش آو کلنز

سوالات متداول روبات کلش

در این قسمت سوالات و مشکلات متداول موجود در استفاده از برنامه روبات کلش آو کلنز مطرح می‌شوند.


روبات کلش آو کلنز چیست؟

برنامه ای تحت ویندوز است که با استفاده از آن می‌توانید همواره برروی بازی مدیریت داشته و دستورات از پیش تعیین شده برای حمله و ساخت و ساز دیوارها و تعلیم نیروها را بدهید تا در زمان تعیین شده و بدون حضور شما انجام شوند. همچنین با استفاده از روبات کلش همیشه آنلاین بوده و هیچ کس قادر نمی‌باشد تا به شما حمله کند.


آیا روبات کلش آو کلنز برروی گوشی نصب می‌شود؟

خیر، روبات کلش آو کلنز فقط با استفاده از برنامه بلو استکز و برروی کامپیوتر قابل استفاده کنید.


بلو استکز چیست؟

نرم افزاری تحت ویندوز است که مانند گوشی و یا تبلت اندرویدی برروی کامپیوتر قابل استفاده است.
برای دریافت بلو استکز و آموزش فعال کردن بازی کلش برروی کامپیوتر به اینجا مراجعه نمایید.


آیا روبات کلش آو کلنز برروی دستگاه‌های Android یا iOS قابل اجرا است؟

افرادی که بازی را برروی دستگاه Android انجام می‌دهند مشکلی از این بابت ندارند اما افرادی که برروی دستگاه iOS بازی خود را دنبال می‌کنند لازم است تا ابتدا بازی خود را به یک دستگاه Android انتقال دهند تا سپس بتوانند از روبات استفاده کنند.


آیا روبات کلش آو کلنز باعث مسدودیت اکانت می‌شود؟

خیر تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر مسدودیت اکانت بر اثر استفاده از روبات کلش نشده است، اما بهتر است جهت جلوگیری از ایحاد حساسیت برای سرور بازی، استفاده از روبات به صورت معقول و در حد اعتدال باشد.

 

آیا استفاده از روبات کلش آو کلنز غیر قانونی بوده و جنبه هک کردن بازی را دارد؟

خیر، استفاده از روبات کلش به هیچ عنوانن تقلب در بازی نبوده و به عنوان هک کردن بازی شناخته نمی‌شود و حتی شرکت سوپرسل نیز از استفاده از این برنامه در حد معقول جلوگیری نکرده است.چرا در حالی که نسخه‌های رایگان روبات کلش در فضای مجازی بصورت رایگان یافت می‌شود، برنامه روبات کلش در فروشگاه گیفت گیفت برای فروش قرار گرفته است؟

نسخه ارائه شده در سایر وب‌سایتها و در فضای مجازی نسخه آماتور و رایگان است که دارای ویژگی‌های اندک و محدودی است و به شما اجازه دسترسی به تمام امکانات روبات کلش را نمی‌دهد؛ اما نسخه ارائه شده در فروشگاه گیفت گیفت نسخه پریمیوم و فول آپشن برنامه است که در برخی فروشگاه‌های داخلی به قیمت 25 هزار تومان و در مارکت‌های خارجی به قیمت ماهیانه 10 دلار بفروش می‌رسد که ما در حال حاضر آنرا با قیمتی به مراتب پایین‌تر جهت استفاده تمامی هموطنان و دوست‌داران بازی محبوب کلش قرار داده‌ایم.

ضمن اینکه با توجه به اینکه منبع آموزشی این برنامه انگلیسی می باشد در صورت استقبال شما عزیزان ، کلیه اموزش های این برنامه ترجمه خواهد شد و در اختیار کاربرانی که این برنامه را تهیه کرده اند قرار خواهد گرفت