فروش گیفت کارت

"گیفت گیفت اولین مارکت فروش انواع گیفت کارت مورد تایید پلی استور و اپل استور

انجام کلیه خرید های درون برنامه ای ، بازی ها و نرم افزار های دلخواه شما در پلی استور و اپل استور

همچنین با گردونه جایزه گیفت گیفت، روزانه ده ها بسته جم و گیفت کارت رایگان برنده شوید"Battery GO اپلیکیشن کاربردی برای پوکمون بازها

Batry go

5_Battery_go

پس از لانچ و عرضه بازی پوکمون گو که این روزها در تمام دنیا طرفداران زیادی را پیدا کرده و حال شرکت های سازنده اپلیکیشن ها به فکر انتشار اپلیکیشن های جانبی و مرتبط با این بازی هستند تا بتوانند سهمی در بازار این بازی داشته باشند.Battry Go  یکی از ان اپلکیشن هایی است که امروز قصد معرفی آن را داریم، این برنامه به شما کمک میکند تا اسکرین موبایل شما در هنگام بازی خاموش نگردد و بتوانید به راحتی به بازی کردن ادامه دهید. در بازی پوکمون اگر در حین انجام بازی و یا جستجو پوکمون ها اسکرین گوشی شما خاموش شود باید بازی را از اول شروع کنید اما گاهی شما نیاز دارید گوشی را در جیبتان بگذارید  و صفحه گوشی را خاموش کنید اما بازی ادامه داشته باشد و به کارش ادامه دهد که چاره کار برنامه Battry Go است، در این اپلیکیشن کلیدی تعبیه شده که با لمس کردن آن صفحه گوشی سیاه رنگ و اسکرین گوشی شما خاموش می شود اما بازی در بک گراند گوشی در حال اجراست و دیگر نیازی به از نوع بازی کردن نیست، با خیال راحت گوشی را در جیبتان بگذارید و دیگر نگران خالی شدن زودهنگام باتری و یا گرفتن شماره های تصادفی در جیبتان توسط گوشی خود نباشید.

 

نحوه استفاده :

  1. اپلیکیشن را دانلود و اجرا کنید و یک آیکون کوچک به نوار بالای گوشی شما ( نوار اطلاع رسانی) شما اضافه خواهد شد.
  2. وارد بازی پوکمون گو شوید.
  3. روی آیکون موجود در نوار اطلاع رسانی کلیک کنید و صفحه گوشی به کمترین حالت روشنایی خود می رود و صفحه لمسی آن قفل خواهد شد.
  4. هنگامی که می خواهید به بازی برگردید به صفحه گوشی ضربه بزنید و الگویی (Pattern) را که قبلا انتخاب کرده اید را وارد کنید و به بازی برگردید.

توجه: هنگامی که با این اپلیکیشن گوشی خود را خاموش کردید به هیچ وجه دکمه پاور گوشی خود را فشار ندهید زیرا گوشی خاموش شده و بازی متوفق خواهد شد.

 

دانلود Battry Go برای اندروید

 

پاسخ دهید

هفده + 6 =