فروش گیفت کارت

"گیفت گیفت اولین مارکت فروش انواع گیفت کارت مورد تایید پلی استور و اپل استور

انجام کلیه خرید های درون برنامه ای ، بازی ها و نرم افزار های دلخواه شما در پلی استور و اپل استور

همچنین با گردونه جایزه گیفت گیفت، روزانه ده ها بسته جم و گیفت کارت رایگان برنده شوید"۵ نکته و ترفند گوگل پلی که باید بدانید

نکات و ترفندهای کاربردی استفاده از گوگل پلی

فروشگاه گوگل پلی(Google Play Store) یکی از ابزارهای مهم، بزرگ و کاربردی برای دریافت خدمات نرم‌افزاری برای گوشی تلفن همراه اندرویدی تان است. این فروشگاه به شما طیف وسیعی از برنامه‌های کاربردی را ارائه می‌کند که خرید و دریافت نرم‌افزارها از این فروشگاه تجربه متفاوتی را برایتان ایجاد می‌کند، ما در اینجا برخی از نکات و ترفندهای کاربردی گوگل پلی را جمع‌آوری کرده‌ایم که به‌وسیله آن‌ها می‌توانید برنامه‌های بهتری را بیابید و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. با ما همراه باشید.

نصب برنامه‌هایی که در کشورتان در دسترس نیست

اگر قصد دارید تا برنامه‌ای را از گوگل پلی دریافت کنید و خطایی مبتنی بر در دسترس نبودن آن در کشورتان را دریافت می‌کنید می‌توانید آن را با استفاده از VPN دریافت کنید. VPN به معنای Virtual Private Network است که به شما این امکان را می‌دهد تا به‌وسیله اینترنت یک تونل امن ایجاد کرده و به شبکه کامپیوتری دیگری متصل شوید.

اساسا یک سرویس VPN می‌تواند بدین معنی باشد که شما با توجه به دریافت IP از محلی دیگر، از آن محل مجدداً به اینترنت وصل می‌شوید. چنین نرم‌افزارهایی را باکمی گشت زنی در اینترنت می‌توانید دریافت و استفاده کنید تا از تحریم‌هایی که فروشگاه گوگل بر سر راه کاربران ایرانی گذاشته است بگذرید.

مدیریت برنامه‌هایتان در فروشگاه گوگل پلی

داخل برنامه کاربردی گوگلی پلی استور بخشی به نام برنامه‌ها و بازی‌های من(My apps & games) وجود دارد. از این قسمت می‌توانید به دنبال برنامه‌هایی باشید که قبلاً دانلود کرده‌اید یا این‌که بفهمید چه برنامه‌هایی نیاز به آپدیت دارند. این قسمت بسیار کاربردی است و دسترسی به آن نیز آسان می‌باشد.

کافی است برنامه Google Play Store را بر روی دستگاه اندرویدی خود بازکرده و از طریق منو در بخش Apps & Games گزینه My apps and Games را لمس کنید و لیست برنامه‌های خود را ببینید.

از طریق این بخش می‌توانید تمامی برنامه‌های خود را به‌یک‌باره آپدیت کنید. همچنین چیزهایی را که دانلود می‌کنید را می‌توانید تحت نظر قرار دهید.

قرار دادن قفل والدین بر روی گوگل پلی

اگر شما نیز همانند سایر والدین تمایل ندارید که فرزندتان برنامه‌های نامناسب سن و سالش را دریافت کند، می‌توانید از ابزار کنترل والدین تعبیه‌شده در فروشگاه گوگل پلی استفاده کنید تا از سوءاستفاده‌های این‌چنینی جلوگیری کنید. ازجمله برنامه‌های نامناسب می‌تواند به برنامه‌ها و بازی‌های خشن، برنامه‌های دوست‌یابی و سایر برنامه‌هایی که ممکن است موقعیت مکانی فرزندتان را لو بدهند اشاره کرد.

قرار دادن قفل والدین بر روی اپلیکیشن گوگل پلی بسیار آسان است. کافی است Play Store را بازکنید و منو را بازکنید سپس به Settings بروید و Parental controls را انتخاب کنید یا آن را روشن کنید. در این قسمت از شما یک PIN کد خواسته می‌شود. رمز خود را ایجاد کنید و به لیست چیزهایی که می‌توانید به لیست نرم‌افزارهای قابل دانلود رفته و آن‌هایی را که نمی‌پسندید را محدود کنید.

وقتی‌که محدودیت‌ها ایجاد شدند، فرزند شما برای دانلود آن برنامه‌ها نیاز است تا PIN ست شده را وارد کند. وقتی‌که بزرگ‌تر شدند و مسئولیت بیشتری پذیرفتند می‌توانید محدودیت‌های آن‌ها را تغییر دهید.

بازگشت هزینه خرید در Google Play Store

در فروشگاه گوگل این امکان وجود دارد تا پس از ۲ ساعت از خرید و دانلود نرم‌افزار، درصورتی‌که از آن رضایت ندارید آن را پس دهید و پول خود را برگشت دهید.

وقتی‌که یک برنامه را خریداریم ی کنید، دو گزینه خواهید داشت که Install یا Open هستند. علاوه بر این‌ها یک گزینه دیگر به نام Refund نیز بایستی در سمت چپ وجود داشته باشد. می‌توانید تا حداکثر ۲ ساعت پس از خریدی که انجام داده‌اید درخواست برگشت هزینه بزنید، جالب اینجاست که بدانید هیچ سؤالی از شما پرسیده نخواهد شد.

این ویژگی زمانی کاربردی است که بفهمید فرزند شما بدون اجازه‌تان یک برنامه خریده است و شما می‌توانید آن را پس دهید. برای این‌که دیگر چنین مشکلی نداشته باشید کافی است به Settings بروید و Require authentication را برای خریدها فعال کنید سپس گزینه for all purchases through Google Play on this device را انتخاب کنید.

بخش اپلیکیشن های تازه‌وارد

همه توسعه‌دهندگان بزرگ و کوچک برای پلتفرم اندروید مفید هستند. توسعه‌دهندگان مطرح معمولاً کارشان را خوب انجام می‌دهند و این توسعه‌دهندگان خرد هستند که به مشکل می‌خورند. برای این‌که برنامه‌های مستقل را بهتر پیدا کنید کافی است از طریق بخش indie corner اقدام کنید.

این بخش به‌خودی‌خود در اپلیکیشن گوگل پلی وجود ندارد، برای دستیابی به این بخش کافی است تا مرورگر وب دستگاه اندرویدی خود را بازکرده و indie corner را جستجو کنید. اولین نتیجه بایستی Discover indie corner باشد. کافی است به این صفحه مراجعه کرده و اپلیکیشن های این بخش را ببینید.

پاسخ دهید

یک × چهار =