فروش گیفت کارت

"گیفت گیفت اولین مارکت فروش انواع گیفت کارت مورد تایید پلی استور و اپل استور

انجام کلیه خرید های درون برنامه ای ، بازی ها و نرم افزار های دلخواه شما در پلی استور و اپل استور

همچنین با گردونه جایزه گیفت گیفت، روزانه ده ها بسته جم و گیفت کارت رایگان برنده شوید"گیفت کارت آیتونز(iTunes Gift Card) و هشدار اپل در رابطه با کلاهبرداری ها

گیفت کارت آیتونز اپل جلوگیری از کلاهبرداری

طبق گفته وب سایت رسمی شرکت اپل، واژه کلاهبرداری به عملی اطلاق می شود که طبق آن از اشخاص خواسته شود تا پرداخت هایی را به بهانه های متفاوت مانند پرداخت مالیات، صورت حساب بیمارستانی و یا سایر خریدها انجام دهند و ممکن است که برای انجام این کار از کاربران اقدام به دریافت گیفت کارت نیز بکنند. به این دلیل که برخی از کلاهبرداران از گیفت کارت های آیتونز برای انجام این کار استفاده می کنند اپل می خواهد که مشتریانش از کلاهبرداری ها آگاهی کافی و لازم را داشته باشند.

بدون توجه به دلیل پرداخت، یک کلاهبرداری، فرمولی مشخص دارد: قربانی تماس دریافت می کند که از او خواسته می شود به وسیله یک گیفت کارت و از طریق نزدیک ترین فروشنده پرداختی اضطراری را انجام دهد. پس از این که کارت ها خریداری شدند از قربانی خواسته می شود که کد ۱۶ رقمی کارت خود را که در پشت آن درج شده است را با شخصی که با آن ها در تماس است در میان بگذارند.

خیلی مهم است که بدانید گیفت کارت های آیتونز تنها می توانند برای خرید برنامه و سرویس بر روی فروشگاه آیتونز، اپ استور، iBooks store و یا برای یک اشتراک Apple Music مورد استفاده قرار بگیرد. اگر چنین تماسی دریافت کرده اید به احتمال خیلی زیادی تحت یک عمل کلاهبرداری قرار گرفته اید و بایستی بلافاصله موضوع را با پلیس محلی خود در میان بگذارید.

دقت کنید که به هیچ وجه اطلاعات گیفت کارت های خود را به شخصی که نمی شناسید ندهید. یک بار که کد گیفت کارت را به کلاهبرداران بدهید، مبلغ آن می تواند قبل از این که به شکل قانونی از اپل درخواست مسدود کردن آن را بکنید مصرف شده باشد.

 

نکاتی برای جلوگیری از کلاهبرداری گیفت کارت

  • اگر چیزی را از iTunes Store ، App Store ، iBooks Store یا Apple Music نمی خرید. هیچگاه خریدی را به وسیله گیفت کارت ها انجام ندهید. هیچ حالت دیگری وجود ندارد که از شما خواسته شود که یک گیفت کارت آیتونز را ارائه نمایید.
  • شماره هایی که پشت گیفت کارت درج شده اند را به کسی که نمی شناسید ندهید.
  • اگر فکر می کنید که شخصی قصد دارد از شما کلاهبرداری کند سریعا موضوع را به پلیس گزارش کنید.

 

پاسخ دهید

چهار × چهار =