فروش گیفت کارت

"گیفت گیفت اولین مارکت فروش انواع گیفت کارت مورد تایید پلی استور و اپل استور

انجام کلیه خرید های درون برنامه ای ، بازی ها و نرم افزار های دلخواه شما در پلی استور و اپل استور

همچنین با گردونه جایزه گیفت گیفت، روزانه ده ها بسته جم و گیفت کارت رایگان برنده شوید"چگونه کیف پول PSN را شارژ کنیم؟

شارژ کیف پول PSN

اگر می‌خواهید بازی‌ها را به شکل دیجیتالی در شبکه پلی‌استیشن خریداری نمایید یا این‌که بخواهید برای بازی موردعلاقه خود محتوای اضافه‌ای را دانلود کنید می‌توانید از شارژ کیف پول PSN خود استفاده کنید. اما این سؤال پیش می‌آید که چگونه می‌توان این حساب را شارژ کرد تا به‌وسیله آن خریدهایی را انجام داد.

روش‌های متفاوتی برای شارژ کیف پول پلی‌استیشن نتورک وجود دارد که آن‌ها می‌پردازیم:

شارژ PSN Wallet از طریق کنسول بازی

برای این منظور به منوی Settings سپس PSN و سپس Log in بروید و سپس Found Wallet را انتخاب کنید. از این قسمت قادر خواهید بود تا با استفاده از کارت اعتباری بین‌المللی معتبر مانند ویزا کارت و یا استفاده از گیفت کارت PSN برای شارژ کیف پول شبکه پلی‌استیشن خود اقدام نمایید.

 

شارژ PSN Wallet به‌وسیله مرورگر

برای این‌که کیف پول پلی‌استیشن خود را شارژ کنید کافی است تا به آدرس اینترنتی store.sonyentertainmentnetwork.com  مراجعه کنید و به‌وسیله اکانت PSN خود لاگین کرده و سپس در محیط کاربری‌تان بر روی علامت $ کلیک کنید یا این‌که می‌توانید نام حساب کاربری‌تان را پیداکرده و بر روی Add Wallet Funds را کلیک کنید. به‌وسیله استفاده از این محیط می‌توانید یک روش پرداخت را انتخاب کنید یا حتی از کارت‌های اعتباری فروشگاه پلی‌استیشن نیز استفاده کنید. روش‌های دیگر پرداخت نیز شامل ارسال پول از طریق PayPal یا دستگاه موبایلتان است.

دقت داشته باشید که پس از انجام خرید حتماً اطلاعات کارت اعتباری‌تان را از حساب کاربری‌تان حذف نمایید، این‌که اطلاعات کارت اعتباری‌تان بر روی این شبکه آن‌هم به شکلی خوانا حتی برای خودتان در دسترس باشد ممکن است آزاردهنده باشد.

پاسخ دهید

2 × سه =