فروش گیفت کارت

"گیفت گیفت اولین مارکت فروش انواع گیفت کارت مورد تایید پلی استور و اپل استور

انجام کلیه خرید های درون برنامه ای ، بازی ها و نرم افزار های دلخواه شما در پلی استور و اپل استور

همچنین با گردونه جایزه گیفت گیفت، روزانه ده ها بسته جم و گیفت کارت رایگان برنده شوید"توپ های بازی پوکمون را بیشتر بشناسید

با-توپهای-بازی-پوکمون-بیشتر-آشنا-شوید
با-توپهای-بازی-پوکمون-بیشتر-آشنا-شوید

با-توپ های-بازی-پوکمون-بیشتر-آشنا-شوید

آشنایی با توپ های بازی پوکمون

میتوان حدس زد که در حال حاضر در میان تلگرام، بازی های متعدد و یا حتی گوش دادن به موزیک، این پوکمون است که گوی رقابت در برنامه های محبوب موبایلی در گوشی هوشمند شما و سایر دوستانتان را ربوده است. بازی که شما را وادرا می کند تا فارغ از اینکه دیگران راجع به حالات گاهاً عجیب شما در حین بازی چه فکری می کنند، مراقب اطراف خود باشید تا هیچ پوکمونی از قلم نیفتد. مانند همیشه با نکات آموزشی جدیدی اینبار راجع به توپ های بازی پوکمون این بازی پر طرفدار و محبوب با گیفت گیفت همراه باشید.

۱- پوکبال، توپ ساده پوکمون (Poke ball)

توپ ساده pokeball بازی پوکمون

توپ ساده pokeball بازی پوکمون

اولین شکار خود را با این توپ انجام خواهید داد، این توپ اولین و ساده ترین نوع توپ شما برای شکار پوکمونها است و اگر این توپ ها تمام شود نمی توانید پوکمونی را شکار کنید. معمولا می توانید در پوک استاپ ها می توانید تعداد زیادی از این توپ ها را بدست آورید. علاوه بر این می توانید بسته های توپ ۲۰، ۱۰۰ و یا ۲۰۰ تایی این توپها را  به ترتیب با قیمت ۱۰۰، ۴۶۰ و ۸۰۰ سکه پوکمون تهیه کنید.

جهت تهیه سکه بازی پوکمون می توانید به مارکت گیفت گیفت نیز به آدرس www.giftgift.ir مراجعه نمائید و یا از طریق مارکت اندرویدی و آیفون گیفت گیفت به سادگی این سکه ها را تهیه بفرمائید جهت دانلود این مارکت در اپل استور و یا پلی استور کافیست عبارت گیفت گیفت را جسنجو نمائید.و یا بروی لینک های مربوطه کلیک نمائید.

توپ بزرگ پوکمون (Great balls)

توپ بزرگ great ball بازی پوکمون

توپ بزرگ great ball بازی پوکمون

داشتن توپ های پوکمون نیارمند پیشرفت شما در لول های بازی است، این توپ نیز تنها برای بازیکنانی که به لول ۱۲ رسیده اند میسر است ، توپ بزرگ ورژن قدرتمند و پیشرفته ، توپ های ساده و معمولی هستند و به این ترتیب شانس شکار سریع با این توپ ها بسیار بیشتر از توپ های ساده بازی پکمون هستند.

۲- اولترا پوکمون (Ultra balls)

توپ اولترا ultr ball بازی پوکمون

توپ اولترا ultr ball بازی پوکمون

دستیابی به این توپ ها در لول ۲۰ امکان پذیر می شود و به طور حتم این توپ ها از قدرت و توان بسیار بیشتری نسبت به دو گونه قبلی برخوردار هستند ، پس شانس به دست آوردن این توپ ها را از دست ندهید.

در شکار پکمون ها در لول های بالاتر این توپ ها به صورت محدود به شما هدیه داده خواهد شد.

۳- مستر پوکمون (Master balls)

توپ اولترا ultr ball بازی پوکمون

توپ مستر master ball بازی پوکمون

در میان توپ های بازی پوکمون نمونه هایی مانند این توپ که مستر نام دارند بسیار کمیاب هستند و تاکنون فقط تا ورژن بتا دیده شده اند و اگر هم دوباره وارد بازی شوند بسیار کمیاب خواهند بود. با توپ مستر شما در بدترین حالت پرتاب توپ نیز پکمون را شکار خواهید کرد. اگر این توپ را روزی بدست آوردید آن را برای پوکمون های ارزشمندی چون میوتو نگه دارید.

برای خرید سکه های بازی پوکمون از درگاه های مطمئن بانکی میتوانید از لینک ذیل استفاده کنید:

خرید سکه های بازی پوکمون Pokemon go

پاسخ دهید

1 × یک =