فروش گیفت کارت

"گیفت گیفت اولین مارکت فروش انواع گیفت کارت مورد تایید پلی استور و اپل استور

انجام کلیه خرید های درون برنامه ای ، بازی ها و نرم افزار های دلخواه شما در پلی استور و اپل استور

همچنین با گردونه جایزه گیفت گیفت، روزانه ده ها بسته جم و گیفت کارت رایگان برنده شوید"بازی های Resogun و Farming Simulator 17 برای PS4 Pro بروزرسانی خواهند شد

بازی های Resogun و Farming Simulator 17

بازی های Resogun و Farming Simulator 17 دو عنوان از آخرین بازی هایی هستند که Patch بروزرسانی مربوط به کنسول PS4 Pro را دریافت خواهند کرد.

این بروزرسانی برای بازی Farming Simulator در حال حاضر منتشر شده است و بروزرسانی بازی Resogun با توجه به گفته های گسترش دهنده آن، Housemarque هم بزودی منتشر خواهد شد.

کاربران شرکت سونی و کنسول پلی استیشن ۴ پرو که بازی Farming Simulator 17 را تهیه کرده اند میتوانند آن را در سه حالت اجرا کنند.

بازی های Resogun و Farming Simulator 17

حالت Ultra HD که بازی را با رزولوشن ۴K اجرا میکند که هنوز فریم ریت آن دقیقا مشخص نشده است. حالت Quad HD که بازی با رزولوشن ۱۴۴۰p و با ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا میشود.

در نهایت حالت HD هم قابل انتخاب است که بازی در حالت کمترین رزولوشن و بر روی ۱۰۸۰p و همچنان با ۶۰ فریم بر ثانیه و با رسم بهینه فاصله ها اجرا میشود.

Housemarque گسترش دهنده بازی Resogun کنسول PS4 Pro هنوز دقیقا مشخص نکرده است که Patch بروزرسانی برای این بازی دقیقا چه چیز هایی را شامل خواهد شد.

این شرکت بازی دیگری را هم بنام Nex Machina در PSX منتشر کرده است.

پشتیبانی PS4 Pro از کیفیت ۴K

شرکت سونی اخیرا کنسول جدیدی بنام PS4 Pro را روانه بازار کرد که بزرگترین ویژگی آن نسبت به مدل های پیشین کنسول PS4 امکان اجرا بازی ها با کیفیت ۴K است.

البته با توجه به پرسش های کاربران در این مورد باید گفت در صورتی که شما دارای یک تلویزیون با قابلیت اجرای کیفیت ۴K نداشته باشید همچنان امکان استفاده از PS4 Pro را خواهید داشت ولی کیفیت بازی ها ۴K نخواهند بود و بنابراین این کنسول برای شما تقریبا بی فایده خواهد بود.

از آنجایی که بسیاری از بازی های کنسول PS4 پیش از انتشار کنسول PS4 Pro عرضه شده اند بنابراین گزینه ای برای نمایش ۴K برای کاربران نخواهند داشت!

به همین جهت بازی سازان و گسترش دهندگان کم کم به این فکر میافتند که برای پشتیبانی از کیفیت ۴K در بازی هایشان Patch بروزرسانی منتشر کنند.

پاسخ دهید

یک × پنج =